Marka Konferanslarının Eğlenceli Yüzü; ANKARA PATENT

Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen MARKA Konferansları, 11 yıldır marka kavramına damgasını vurmuş konuşmacılara ev sahipliği yapan, medya ve iş dünyasının yoğun bir ilgi ile mercek altına aldığı büyük bir organizasyon….

Ankara Patent 2007 yılından bu yana bu organizasyonu daha da eğlenceli kılarken, katılımcılara hiç fark ettirmeden saman altından bilgi aşılamayı da ihmal etmeyerek katılımcıların keyifli dakikalar geçirmesini sağlıyor.


MARKA 2007; en sıkı konferans…

İz bırakmış konuşmacıların hazırladığı özel sunumlarla başlayan Marka 2007’de bardakların içine pinpon topları atılan bir yarışma konseptinde

dizayn edilen standımızla katılımcıları çocuk oldukları zamanlara götürdük. İş yaşantısının stres ve yorgunluğundan uzaklaştırdık. Ayrıca MARKA 2007’de Lara Fabian ile gerçekleştirilen sahne röportajında çok sıcak bir sohbet yapılarak, kulakların da pası silinmiş oldu.

Marka Konferansı’nda 2007 yılında “Yılın Girişimci Markası” ödülünü de Hüsnü Özyeğin aldı.

MARKA 2008’de her şeyin altı çizildi…

2008 yılında, taklit markaların gerçeklerinden ayırt edilmesinin önemini vurgulayarak, Çark-ı Marka konseptiyle birçok katılımcı standımızda ağırlandı.

Her yıl sadece tek bir markaya verilen MARKA Ödülü’nün bu yıl ki teması “Türkiye’den Çıkan En Başarılı Uluslararası Marka” olarak belirlendi ve bu ödüle başarılı yönetmen Ferzan Özpetek layık görüldü.

MARKA Konferansı 10. yılını kutladı…

MARKA‘nın 10. yılının kutlandığı konferansta, Ankara Patent olarak “MARKA” olmanın bir takım ruhuna dayalı olduğunu dev langırtımızla vurgulandı. 7’şerli 2 takımdan oluşan langırt turnuvalarıyla konferans aralarında birbirleriyle kıran kırana mücadele eden katılımcılar, Sertab Erener’in piyano eşliğinde sergilediği performansı ve Demir Demirkan’ın güçlü yorumunu beğeniyle karşıladılar.

Her seneyi bir ödülle taçlandıran Marka Konferansı, 2009 yılının ödülünü en güçlü ilham kaynağı olan, eşsiz güzellik ve zenginliğiyle sayısız markaya güç veren “İstanbulmarkasına verdi.

MARKA 2010 konuşuyor, konuşturuyor…

Bu sene yeni adresi olan Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da 16 – 17 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleşen MARKA 2010 Konferansı’nda, “Herkese kazandıran buluşlar markaları da devleştiriyor. Siz de buluş yapabilirsiniz.” konseptiyle, Ankara Patent Buluş Sergisi ile yer aldı. Türk Buluşlarının, İlginç Ürünlerin ve Yaşamı Kolaylaştıran Buluşların yer aldığı sergi katılımcıların oldukça ilgisini çekti. Konferansa konuşmacı olarak gelen Kemal Kılıçdaroğlu, Recep Akdağ, Cem Yılmaz ve Güneri Civaoğlu gibi birçok ünlü de sergiye göz gezdirmeden geçemediler.

Marka 2010 Ödülü ise yazar Elif Şafak’a verildi.

Sponsorluklara, yenilik ve yaratıcılığa yönelik her konuya ilgisi olan Ankara Patent eğlendirmeye ve beğenilmeye devam edecek…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir